Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Тернопільська митниця ДФС: 86,7 млн дол. США загального товарообігу


Станом на початок грудня на обліку у Тернопільській митниці перебуває 1244 суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності. Загальний товарообіг у січні-лютому склав 86,7 млн дол. США й порівняно з двома місяцями минулого року збільшився на 16%. Зокрема, імпортовано товарів на суму 43,1 млн дол. США, що більше на 11% від минулорічного показника. На 21% зросли обсяги експортних операцій і становлять 43,6 млн дол. США.

Як повідомила в. о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, усього з початку року оформлено 4115 митних декларацій, з яких 2554 – імпортних та 1561 – експортних, що більше ніж на третину за відповідний період минулого року. При цьому забезпечено стовідсоткове оформлення декларацій в електронному вигляді.

Загалом зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із 58 країн світу. Перші позиції традиційно займають Польща (54,4% від усього товарообігу), Німеччина (11,8%), Білорусь (4,3%), Великобританія (3,6%) та Італія (2,9%).

Здебільшого експортували електроустаткування (44% від загальної частки експортованих товарів), олію рослинного походження (9%), м'ясо яловичини (8%), продукти переробки овочів, плодів (сік яблучний) (7%), залишки та відходи харчової промисловості (4%) та інші товари (28%).

А серед імпортованих товарів переважали електроустаткування (31% від загальної частки експортованих товарів), транспортні засоби (19%), полімерні матеріали (13%), механічне обладнання (11%), риба (5%) та інші товари (21%).

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг