Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

У місцевих бюджетах Тернопільщини – 84,8 млн грн єдиного податку


У січні-лютому цього року підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Тернопільської області 84,8 млн грн єдиного податку, що на 34,6 млн грн більше від очікуваного показника. Зокрема, фізичні особи – підприємці сплатили 53,7 млн грн єдиного податку, а юридичні особи – 31,1 млн гривень.

Загалом станом на початок березня цього року на податковому обліку перебувають майже 24 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування. Зокрема, із 20984 фізичних осіб - підприємців на спрощеній системі 3424 – платники першої групи, 12643 – платники другої групи та 4918 – платники третьої групи. Серед юридичних осіб 2879 платників єдиного податку третьої групи та 736 платників єдиного податку четвертої групи.

Як відомо, єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво зростають та поповнюють бюджети місцевих громад.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг