Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині від сплати податку на прибуток надійшло на 15 млн грн більше, ніж торік


Впродовж січня-лютого платники Тернопільської області спрямували до Зведеного бюджету України 24,3 млн грн податку на прибуток, в т. ч. до державного бюджету – 21,2 млн грн, місцевих бюджетів – 3,1 млн гривень. Це вдвічі більше індикативного показника доходів загального фонду. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 15 млн гривень.

До загального фонду зведеного бюджету з початку року сплачено 2,7 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що вилучається до бюджету, що майже в шість разів більше від прогнозного показника.

З початку року платники податків області забезпечили до зведеного бюджету 871,6 тис. грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Зокрема, державний бюджет поповнився 306,5 тис. грн, а місцеві бюджети – 565,1 тис. грн. Порівняно з минулорічним відповідним періодом надходження збільшились на 345,7 тис. гривень.

Надходження від рентної плати за спеціальне використання води до зведеного бюджету склали більше 2,2 млн грн, що становить 115,6% індикативного показника. Також у січні-лютому до зведеного бюджету надійшло майже 5,1 млн грн рентної плати за користування надрами, що удвічі більше ніж очікувалося.

До місцевих бюджетів юридичні особи за перших два місяці року сплатили 32,5 млн грн плати за землю. Це на 9,9 млн грн більше від прогнозного показника.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг