Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щоб усунути старі та не допустити нові помилки


Під час попереднього аналізу податкової звітності з екологічного податку за IV квартал 2016 року Державною фіскальною службою встановлено непоодинокі методологічні помилки заповнення податкової звітності.

Скажімо, платники під час заповнення додатків до Податкової декларації екологічного податку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №715, не врахували, що з 1 січня 2016 року Законом України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» збільшено на 26,7 відсотка ставки екологічного податку, що діяли у 2015 році.

У колонці 3 додатків 1-3 до Декларації фактичний обсяг викидів або об’єкт оподаткування платники помилково зазначали у «кілограмах», а не у «тоннах».

Також у випадках, коли коефіцієнт дорівнює «1», у колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до Декларації платники замість «1» невірно зазначали «0».

Серед помилок є і такі, коли у колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до Декларації платники зазначали інший коефіцієнт, ніж передбачено Податковим кодексом України, або замість коефіцієнта вказували ставку податку. Крім цього, платники у додатках 1-3 до Декларації зазначали не безпосередній код забруднюючої речовини (відходів), а загальний – код групи забруднюючої речовини (відходів); в інших випадках зазначали код однієї забруднюючої речовини (відходів), а ставку іншої.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг