Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

З початку року у Центри обслуговування платників звернулися майже 90 тис. жителів Тернопільської області


Протягом січня-лютого цього року Центри обслуговування платників при об’єднаних державних інспекціях і їх відділеннях відвідали 89711 платників податків, яким надано 14703 адміністративні послуги.

Найактивніше зверталися у Центр обслуговування платників при Тернопільській ОДПІ, фахівці якого надали 42,5% від загальної кількості адмінпослуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яка була надана понад 6,7 тис. фізичним особам або майже 46%. Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2055 (14%), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 1546 (10,5%), реєстрації платників єдиного податку– 1141 (7,7 %), реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 1024 (7%).

У залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор-онлайн». У вівторок та четвер проводяться сеанси скайп-зв’язку з платниками податків з надання консультацій. Такою послугою у січні-лютому скористалися 30 платників податків.

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг