Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Якщо об»єкт нерухомості не є об»єктом оподаткування, то декларація з податку на нерухоме майно не подається


           Відповідно до пп.266.7.5 п.266.7 ст.266 Податкового кодексу України платники податку-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об»єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

            Щодо нововведеного об»єкта житлової або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою-платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об»єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об»єкт.

            Об»єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об»єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.Перелік нерухомого майна, яке не є об»єктом оподаткування, визначено пп.266.2.2 п.266.2 ст.266 ПКУ.

            Тобто якщо суб»єкт господарювання є власником житлової або нежитлової нерухомості та має документальне підтвердження віднесення даного об»єкта до категорій, визначених пп.266.2.2 п.266.2 ст.266 ПКУ, то такий суб»єкт господарювання звільняється від обов»язку подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг