Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Деклараційна кампанія 2017 року триватиме по 3 травня включно


Звертаємо увагу, для зручності та скорочення часу, що витрачається платниками податків на заповнення декларації, а також з урахуванням змін до податкового законодавства з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року №859».

            Подавати декларацію потрібно за податковою адресою, тобто місцем проживання, де особу взято на податковий облік. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою(не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет платника податків» на веб-порталі ДФС.

З метою зберігання вашого часу та упередження виникнення черг, запрошуємо, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій до Центру обслуговування платників Кременецької ОДПІ, яка знаходиться за адресою м.Кременець, вул.У.Самчука,6.

            Зробіть свідомий крок з декларування доходів. Самостійне декларування доходів-формування високої податкової культури та підвищення рівня добробуту!
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг