Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Лібералізацію Податкового кодексу України обговорили за круглим столом


Днями відбувся круглий стіл з питань обговорення проекту ліберального ПКУ. Ініціатором заходу виступила Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» на чолі з президентом ВГО АППУ Гріголом Катамадзе спільно із відділенням АППУ у Тернопільській області. Участь у заході також взяли представники фіскальної служби – начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат і в.о.начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, представники бізнес середовища, експертних установ, науковці та засоби масової інформації.

Метою круглого столу була презентація проекту ліберального Податкового кодексу України та обговорення основних змін, які відбудуться із його запровадженням в 2018 році.

«Спілкуючись довгий час з представниками бізнесу, ми зрозуміли, що потрібно змінювати податкову систему. Ми розробляємо  ліберальну податкову систему, щоб надати їм чесні правила гри на рівних умовах й отримали проект, який опирається на українське бізнес-середовище»-зазначив Грігол Катамадзе.

Асоціацією платників податків України пропонується концепція, яка передбачає вдосконалення податкової системи шляхом її лібералізації, новий підхід до системи оподаткування, а саме скорочення кількості податків і зменшення їх ставки, що дасть можливість виходу економіки країни з тіні» таким чином, забезпечить збільшення надходжень до бюджету.

Асоціація платників податків до середини квітня зустрічатиметься з представниками бізнесу по всій Україні й прийматиме зауваження і пропозиції.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг