Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники Тернопільщини частково розрахувалися з податковими боргами і спрямували до бюджету 14 млн гривень


З початку року податковий борг до зведеного бюджету в абсолютному значенні зменшено на 51,7 млн грн і станом на початок березня становить 281,4 млн грн. До місцевого бюджету сума боргу складає 216,9 млн грн, який порівняно з початком року зменшився на 92,5 млн гривень.

За результатами роботи у лютому забезпечено зменшення податкового боргу до зведеного бюджету на суму 4,1 млн гривень.

За два місяці цього року в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету спрямовано 14 млн грн, в тому числі до державного – 9,1 млн грн. Зокрема, у лютому сплачено до зведеного бюджету 6,7 млн грн, з них до державного бюджету – 4,1 млн гривень.

Як зазначає начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, подальше зниження боргів і відповідно наповнення бюджетів усіх рівнів залишається одним із пріоритетів роботи фіскальної служби у 2017 році. Зусилля працівників ДФС області спрямовані на активізацію роботи щодо зменшення заборгованості представників бізнесу Тернопілля перед бюджетами та на вжиття заходів щодо упередження виникнення таких боргів.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг