Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Декларування доходів від продажу власної продукції тваринництва


            Статтею 165.1.24 Податкового кодексу України передбачено, що при продажу власної продукції тваринництва груп 1-5,15,16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового)року (у 2016 році – 137800 грн.) Такі фізичні особи здійснюють  продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

            До цієї продукції належать живі тварини, м»ясо, їстівні субпродукти, риба, молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед, їстівні продукти тваринного походження, жири та олії рослинного або тваринного походження, готові харчові продукти, шкури не оброблені (крім натурального та штучного хутра) і шкіра вичинена.

            У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов”язана подати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається  сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання)власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року.

            Якщо таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підставах.

            Оподатковується такий дохід за ставкою 18%. 

            Таким чином, продавці власної продукції тваринництва, які отримували торік доходи, що підлягають оподаткуванню згідно норм Податкового кодексу України, зобов”язані до 1 травня 2017 року подати до фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг