Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники Тернопільщини оскаржили 25 податкових повідомлень-рішень


У першому кварталі цього року від платників податків Тернопільщини до Головного управління ДФС області на розгляд надійшло 12 первинних скарг, в яких оскаржено 25 рішень (податкових повідомлень-рішень, вимог), в тому числі 2 скарги юридичних осіб на 15 податкових повідомлень-рішень з податку на додану вартість, 3 скарги юридичних осіб (3 рішення) щодо інших податків, 1 скарга фізичної особи – підприємця на рішення про застосування санкцій за порушення законодавства, пов’язаного з обігом алкогольних напоїв, та  6 скарг на 6 рішень щодо інших платежів та обставин.   

Порівняно з січнем-березнем минулого року кількість скарг, що надійшла на розгляд, зменшилася на 7, а от кількість оскаржених рішень зросла на 4.

Загалом з початку цього року ГУ ДФС у Тернопільській області розглянуто 68 скарг платників податків на 85 рішень. За результатами первинного розгляду у першому кварталі залишено без змін 83 рішення на загальну суму майже 56,3 млн грн (це на 56 рішень більше показника минулорічного відповідного періоду), скасовано повністю 2 рішення на 8,8 тис. гривень.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг