Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Ігор Комендат: «Тернопільщина у першому кварталі забезпечила надходження майже 1,1 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів»


У січні-березні цього року до Зведеного бюджету платники Тернопільщини перечислили 1 млрд 69,9 млн грн податкових платежів. Індикативний показник виконано на 118,8%, додатково надійшло 169,7 млн гривень. Надходження перевищили минулорічний показник першого кварталу на 369 млн грн або на 52,6%.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, прогнозні показники з надходжень до державного бюджету забезпечено на 103,8% або 463,7 млн грн. Порівняно з січнем-березнем минулого року надходження зросли на 169,3 млн грн або у 1,6 рази. А місцеві бюджети з початку року отримали 606,2 млн гривень, що на 152,9 млн грн більше від очікуваного. Порівняно з відповідним періодом минулого року забезпечено приріст коштів на 199,7 млн грн або на 49,1%.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг