Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

За рахунок надміру сплачених податків не можна погасити борг з єдиного внеску


            Закододавчі підстави для здійснення повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов»язань з податків і зборів в рахунок погашення боргу зі сплати єдиного внеску відсутні.

            Так, згідно зі ст.8 Закону України від 08.07.2010р. №2464»Про збір та облік єдиного соціального внеску» із змінами та доповненнями єдиний внесок не входить до системи оподаткування, а кошти, що надходять від сплати єдиного внеску та застосування фінансових санкцій відповідно до Закону не можуть зараховуватися до Державного бюджету України, бюджетів інших рівнів та використовуються на цілі, не передбачені законодавством про загальнообов»язкове державне соціальне страхування.

            Поряд з цим нагадуємо, відповідно до ст.9 Закону єдиний внесок сплачується шляхом перерахування платником безготівкових  коштів з його банківського рахунку, а платник, який не має банківського рахунку, сплачує єдиний внесок шляхом внесення готівкових розрахунків через банки чи відділення зв»язку.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг