Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Аграрії можуть отримати бюджетну дотацію за підсумками діяльності лютого 2017 року.


            Кременецька ОДПІ повідомляє, що Кабінет Міністрів України постановою від 22.03.2017р. №178 визначив, що бюджетна дотація для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції за результатами діяльності  у лютому 2017 року надається сільськогосподарським товаровиробникам, які подали до 01.04.2017 року заяви про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

            Документом передбачається,  що право на отримання бюджетної дотації за підсумками роботи в лютому 2017 року надається сільськогосподарським виробникам, які відповідають наступним умовам:

-         Станом на 31.12.2016 року були внесені до реєстру суб»єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства відповідно до ст..209 Податкового кодексу України;

-         Станом на 01.03.2017 року зареєстровані як платники ПДВ та провадили види діяльності, визначені ст.16прім Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» від 24.06.2004р. №1877.

Звертаємо увагу, заява про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації може бути подана платником у паперовому вигляді до податкової інспекції за основним місцем обліку або засобами електронного зв»язку в електронній формі (через Електронний кабінет платника або  «Єдине вікно подання електронної звітності».)
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг