Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Сплата єдиного внеску і в період бездіяльності


Законом України від 06.12.2016р. №1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» внесено зміни до ЗУ від 08.07.2010р №2464 «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування» із змінами і доповненнями, зокрема щодо нарахування та сплати ЄСВ фізичними особами-підприємцями, у т.ч. платниками єдиного податку, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, які набули чинності з 01.01.2017 року. ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

            Відповідно до п.4 та 5 частини 1 ст.4 Закону №2464 платниками ЄСВ є фізичні особи-підприємці, у т.ч. платники єдиного податку та особи які провадять незалежну професійну діяльність.

            Нагадуємо, що мінімальний страховий внесок – це сума ЄСВ, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата та підлягає сплаті щомісяця.

            А максимальна величина бази нарахування ЄСВ – це максимальна сума доходу застрахованої особи на місяць, що дорівнює 25 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлену законом на яку нараховується ЄСВ.

            З 01.01.2017 фізичні особи-підприємці платники єдиного податку звільняються від оподаткування якщо  вони є пенсіонерами за віком або інвалідами.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг