Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Податкові консультації у новому форматі


            З 01.04.2017 року у новій редакції запрацювали ст..52 і ст..53 Податкового кодексу України. Тепер звернення платника до податкової для отримання письмової індивідуальної податкової консультації має містити певні реквізити, серед яких зазначення, в чому полягає практична необхідність отримання такої консультації. Відсутність обов»язкових відомостей у зверненні платника дозволяє податковому органу відмовити в наданні консультації.

            Водночас скорочено строк підготовки індивідуальної податкової консультації за зверненням платника – протягом 25 календарних днів, що настають за днем отримання контролерами звернення від платника (раніше було 30 днів.)Але за потреби, його можуть подовжити на 10 днів, про що платника мають окремо повідомити до закінчення 25-денного строку.

            Окрім того, письмові індивідуальні податкові консультації реєструватимуть у єдиній базі таких консультацій та оприлюднюватимуть(без імен, найменувань, кодів платника) на веб-сайті ДФСУ. Доступ до них має бути безоплатним та вільним.

            Платника, який діяв відповідно до письмової індивідуальної податкової консультації, не можна притягнути до відповідальності, у т.ч. фінансової (штрафні санкції та/або пеня), навіть якщо надалі така податкова консультація була змінена чи скасована. Заборона штрафувати платників діє й щодо використаних ними до 31.12.17р. письмових індивідуальних податкових консультацій, наданих до 31.03.17р.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг