Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Про рентну плату за спеціальне використання лісових ресурсів


Відповідно до норм  ПКУ у редакції яка діяла до 1 січня 2017р., платники рентної плати за спец використання лісових ресурсів щоквартально декларували і сплачували до бюджету повну суму рентної плати, яка зазначена у спеціальних дозволах (лісорубних і лісових квитках), виданих у відповідному кварталі (з урахуванням перерахунків).

            Відповідно до внесених змін з 1 січня 2017 року відновлено порядок, який діяв до 01.01.2015р. згідно з яким платіж сплачується лісокористувачами щоквартально рівними частинами від суми рентної плати, зазначеної в спеціальних дозволах, виданих у відповідному календарному році.

            При отриманні дозволу в поточному році(або донарахуванні суми рентноїплати) після чергового строку сплати рентної плати лісокористувачі зобов»язані сплачувати усі суми рентної плати за строками, що минули.

            Варто зауважити, що зазначений порядок не розповсюджується на сплату суми рентної плати лісокористувачами, які відповідно до підпунктів «а» і «б»підпункту 256.11.6 п.256.11 ст.256 ПКУ зобов»язані сплачувати:

-         Платіж безпосередньо у касу підприємства- це фізичні особи, фізичні особи-підприємці, інші особи, яким видано лісовий чи лісорубний квиток на суму, яка не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня поточного року (у 2017р.- 800 грн.).

-         Всю суму платежу повністю до видачі їм спецдозволу.

Зміни до абзацу 3 підпункту «а» підпункту 256.11.6 пункту 256.11 ПКУ у частині встановлення граничного розміру платежу, який вноситься до каси підприємства(зменшено з 50 до 25% однієї мінімальної заробітної плати)внесено Законом України від 20.12.2016р. №1791»Про внесення змін до ПКУ та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованих бюджетних надходжень у 2017 році».

Крім того з 1 січня 2017 року відповідно до зазначених вище Законом України №1791 застосовуються нові (збільшені)ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, які встановлені п.256.3 ст.256 ПКУ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг