Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Неоподаткований розмір оплати за навчання за рахунок роботодавця змінено до 9600 гривень


Відповідно до п.165.1.21 ст.165 ПКУ з 1 січня 2017 року суттєво збільшено суму, яку юридична чи фізична особа може сплатити за навчання іншої фізичної особи в українських вищих та професійно-технічних закладах без оподаткування такої суми ПДФО.

На сьогодні неоподатковувана сума дорівнює трьохкратному розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року за кожний повний або неповний місяць навчання, підготовки чи передпідготовки такої фізичної особи (у 2017 році – 9600 грн.)У минулих роках таким критерієм був граничний розмір доходу у вигляді заробітної плати, який давав право на отримання податкової соціальної пільги(у 2016 році – 1930 грн.).

Крім того з 1 січня 2017 року студентів, які вивчилися коштом роботодавця скасовано обов»язок з відпрацювання у такого роботодавця протягом трьох років після закінчення навчального закладу.

У попередній редакції п.165.1.21 ст.165 ПКУ діяла норма, яка передбачала оподаткування ПДФО усієї суми, сплаченої за навчання у випадку припинення працівником трудових відносин з роботодавцем протягом періоду такого навчання або до закінчення з календарного року, в якому закінчилося таке навчання.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг