Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Продаж технічно складних побутових товарів з 8 травня 2017 року передбачає обов»язкове застосування касової техніки.


 

 

Платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, з 8 травня повинні застосовувати РРО незалежно від обсягу отриманого доходу від продажу.

Така вимога випливає із законодавчих новацій відповідно до Закону України від 20.12.2016р. №1791 та постанови КМУ від 16.03.2017р. №231»Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО.

Застосовувати РРО в разі продажу технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні як платники єдиного податку 1 групи, які провадять діяльність на ринках, так і платники 2 і 3 груп незалежно від обсягу річного доходу. Для них визначальною умовою для застосування РРО є реалізація відповідного виду товарів, а саме технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

До технічно складних побутових товарів належать вісім груп, а саме: «Вироби з чорних металів», «Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої, їх частини», «Електричні машини, обладнання та їх частини:апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя», «Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання», «Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецинзійні: медичні або хірургічні, їх частини та приладдя», «Годинники всіх видів та їх частини», «Музичні інструменти, їх частини та приладдя», «Іграшки, ігри та спортивний інвентар, їх частини та приладдя»   
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг