Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щасливий квиток для підприємця-спрощенця


Згідно з п.296.10 ст.296 ПКУ реєстратори розрахункових операцій (далі РРО) не застосовуються платниками єдиного податку:

-         Першої групи;

-         Другої і третьої груп (фізичні особи-підприємці)незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн.гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов»язковим.

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб»єктом господарювання як плдатника єдиного полдатку.

Норми п.296.10 ст.296 ПКУ не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Пунктом 6 ст.9 Закону України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування  та послуг»із змінами і доповненнями встановлено, що РРО та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів(крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту)(надані послуги)фізичними особами-підприємцями, які відносяться відповідно до ПКУ до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

Водночас згідно з п.4 ст.9 Закону про РРО та розрахункові книжки (далі РК)не застосовуються при продажу проїзних і перевізних документів на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю,

Відповідно до статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт документом регулярних пасажирських перевезень для пасажира-квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу (для пільгового проїзду-посвідчення особи встановленого зразка).

Отже, фізичні особи-підприємці-платники єдиного податку, які здійснюють перевезення пасажирів, при проведенні розрахунків з використанням талонів, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю, РРО не застосовують.




Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг