Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Декларувальна кампанія – 2017:земельний пай в оренду-доходи та податки


         Податковим агентом платника податку-орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) є орендар. Доходи від надання в оренду нерухомого майна оподатковуються податковим агентом під час їх виплати за їх рахунок.

         Обов»язкове подання декларації про майновий стан і доходи громадянами виникає, зокрема, у разі отримання у 2016 році доходів від оренди майна фізичною особою, в т.ч. оренди земельного паю, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб»єктом господарювання, Тобто, власник земельного паю (орендодавець)повинен самостійно нарахувати та сплачувати в бюджет податок, якщо орендарем є фізична особа, яка не є суб»єктом господарювання.

         Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї)виділені в натурі сукупний розмір яких перевищує 2 га, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції (ставка ПДФО 18%).

         Крім того, з суми орендної плати за земельну ділянку (пай)стягується також військовий збір за ставкою 1,5%.

         Деклараційна кампанія триває!

Останній день подання декларації – 3 травня!
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг