Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині 13 громадян задекларували мільйоні доходи


            Під час цьогорічної деклараційної кампанії 13 громадян Тернопільщини вже задекларували доходи понад мільйон гривень на загальну суму 27,6 млн.грн. Основними джерелами мільйонних доходів стали продаж рухомого та нерухомого майна, спадщина чи дарування, іноземні доходи, інвестиційний прибуток тощо.

            За результатами декларування мільйонери мають сплатити до бюджету майже 1,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 186,3 тис.грн. військового збору.

            Загалом з початку цьогорічної деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня і завершується 3 травня, жителі області до податкових інспекцій вже подали 4316 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. Сума задекларованого доходу становить 198,4 млн.грн.

            За результатами проведених перерахунків громадяни самостійно визначили до сплати 8 млн.грн. ПДФО, вже сплатили 3,4 млн.грн. податку

            Найбільші суми ПДФО, а це 5 млн.грн визначили декларанти, які отримали подарунки та спадщину; 0,9 млн.грн. – які отримали доходи від продажу рухомого чи нерухомого майна; 0,5 млн.грн. – які отримали доходи від незалежної професійної діяльності; 0,9 млн.грн. – які отримали іноземні доходи; 0,3 – млн..грн. – які отримали інвестиційний прибуток.

            Також за результатами поданих декларацій нараховано 1,9 млн.грн. військового збору, з яких 0,9 млн.грн. вже сплачено до бюджету.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг