Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Електронні сервіси ДФС –надійна допомога для платників податків


            Електронні сервіси ДФСУ є одним із стратегічних напрямків діяльності, коли за рахунок використання сучасних інформаційних технологій надається можливість задовольнити запити платників з найвіддаленіших куточків України. Наявність електронних сервісів це реформування формату відносин з платниками завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів фіскальної служби, підвищується оперативність надання та якість звітності, а також знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів.

            Зокрема є можливість оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, доступу до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування, скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом, звітувати он-лайн тощо.

            Наприклад електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе оцінити податкові ризики діяльності з партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчому документі адресою, є інструментом для мінімізації податків чи учасником схем оптимізації бюджетних платежів.

            Що стосується громадян то вони мають можливість подати річну декларацію про майновий стан і доходи, використовуючи сервіс ДФС України «Декларування он-лайн».

            Запрошуємо скористатися сервісами ДФС на офіційному веб-порталі ДФС зе електронною адресою:www.sfs.gov.ua/   
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг