Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Заступник начальника ГУ ДФС Сергій Господарик взяв участь у відкритті другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»


У залі засідань Вченої ради Тернопільського національного економічного університету 27 квітня відбулося урочисте відкриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України». До участі в Олімпіаді заявлено 69 учасників із 30 вищих навчальних закладів України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова журі ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Крисоватий, який зазначив, що учасники Олімпіади вже є переможцями, оскільки вибороли першість та репрезентують свої навчальні заклади на всеукраїнському рівні.

До учасників Олімпіади звернувся проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Зеновій-Михайло Задорожний, відзначивши, що університет радий приймати учасників із усієї України, які продемонструють свої знання у податковій сфері та матимуть змогу познайомитися з мальовничим Тернопіллям.

Заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області, радник податкової та митної справи І рангу Сергій Господарик відзначив, що ТНЕУ і ГУ ДФС об’єднує давня співпраця, а кафедра податків та фіскальної політики готує фахівців високого рівня, які згодом приходять працювати в органи фіскальної служби.

Виконуючий обов’язки завідувача кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент, член журі Анатолій Луцик побажав учасникам здобути новий досвід, знання, цікаві знайомства та незабутні враження від перебування у Тернополі.

Після численних побажань інших членів журі, з якими вони звернулися до учасників Олімпіади, розпочалася робота над виконанням творчого теоретичного завдання.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг