Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

За чотири місяці Кременеччина забезпечила сплату більше 55 млн. грн. податків і зборів


За січень-квітень 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Кременеччини сплачено 55,0 млн грн податків та зборів, що на 2,3 млн грн більше аналогічного періоду минулого року і на 13,7  млн.грн. більше очікуваного показника.

“За підсумками чотирьох місяців 2017 року Кременецькі платники податків забезпечили надходження до державного бюджету 17,4 млн грн. або на 3,8 млн.грн. більше від очікуваного показника. Забезпечено виконання індикативного показника на 128,7 %. Місцеві громади отримали в своє розпорядження 37,3 млн грн. податкових платежів, що перевищує надходження 2016 року на 2,9 млн.грн.  Додатково надійшло до місцевого бюджету 9,6 млн.грн. Враховуючи цей перший позитив у податкових надходженнях маємо підстави для оптимістичного прогнозу щодо сталої динаміки на майбутнє”,- зазначила в.о.начальника Кременецької ОДПІ Ольга Тівон.

Найбільші суми надходжень складають надходження із податку з доходів фізичних осіб – 31,6 млн.грн. із них  до державного бюджету надійшло 8,0 млн.грн. та до місцевого бюджету – 23,6 млн.грн..

Надходження від єдиного податку у січні-квітні збільшилися на 1,5 млн.грн. або 32,3% у порівнянні з відповідним періодом минулого року та склали 6,2 млн.грн.

За чотири місяці поточного року забезпечено надходжень до місцевого бюджету плати за землю 3,3 млн.грн. або на 645,6 тис.грн. більше від очікуваного показника та акцизного податку 2,5 млн.грн. або на 253,2 тис.грн. більше від очікуваного показника.

За словами керівника інспекції, такі надходження досягнуто за рахунок сумлінного виконання громадянами конституційного обов»язку – добровільної сплати податків; вдосконалення системи адміністрування податків і зборів; впровадження електронних сервісів.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг