Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

З 1 квітня 2017 року змінено порядок надання індивідуальних податкових консультацій


            З 1 квітня 2017 року змінено строки та порядок надання консультацій, встановлено вимоги як до форми запиту на отримання консультацій, так і консультацій, запроваджено Єдиний реєстр консультацій.

            Письмовий запит на отримання консультацій обов»язково повинен містити такі реквізити як:

-         Найменування для юридичних осіб або прізвище, ім.»я по-батькові для фізичних осіб, податкову адресу, а також номер засобу зв»язку та адресу електронної пошти, якщо такі наявні;

-         Код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб)або реєстраційний номер облікової картки платника податку (для фізичних осіб)або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

Податкові інспекції надають тільки усні консультації. Для отримання письмової консультації платникам слід звертатися до ГУ ДФС у Тернопільській області.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг