Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

І звітність електронна, і пояснення до неї теж


            Відповідно до п.49.3 ст.49 ПКУ податкова декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:

а)особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б)надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в)засобами електронного зв»язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Відповідно до п.46.4 ст.46 ПКУ при необхідності платник податків може подати разом з податковою декларацією доповнення до декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід»ємною частиною податкової декларації. Доповнення подається з поясненням  мотивів його подання. Платник податків, який подає звітність в електронній формі, подає таке доповнення в електронній формі.

            Для забезпечення можливості платник податків подає в електронному вигляді доповнення до декларації з поясненням його подання в усіх формах податкової звітності, затвердженої в установленому порядку, передбачено спеціально відведене місце для складання такого доповнення за довільною формою.

            Платники податків, які подають податкові декларації (розрахунки)засобами електронного зв»язку, можуть надати пояснення до них в контролюючі органи в електронній формі.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг