Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Зберігання документів – обов»язок платників


            Кременецька ОДПІ нагадує платникам податків про те, що норми Податкового кодексу України містять положення щодо обов»язку платників податків забезпечити зберігання документів, пов»язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, не менш  як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання з передбаченого цим Кодексом граничного терміну подання такої звітності.

            У разі ліквідації платника податків документи, пов»язані з обчисленням і сплатою податків за період  діяльності платника податку не менш як 1095 днів, що передували даті ліквідації платника податків, в установленому законодавством порядку передаються до архіву.

            У разі втрати, пошкодження або дострокового знищення документів, пов»язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, платник податків зобов»язаний у 5-ти денний строк з дня такої події письмово повідомити податкову інспекцію за місцем обліку та митницю, якою було здійснено митне оформлення відповідної митної декларації. Відновити втрачені документи слід протягом 90 календарних днів з дня, що настає за днем надходження повідомлення до контролюючих органів.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг