Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Нагадуємо правила оподаткування вартості путівок


            Кременецька ОДПІ звертає увагу на те, що до доходу, який оподатковується ПДФО не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у т.ч.на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку-члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов»язкового державного соціального страхування.

            Тобто звільнення від ПДФО поширюється виключно на платників податків-членів профспілки, які отримують від такої профспілки путівки для власного оздоровлення та оздоровлення неповнолітніх дітей. Сімейна профспілкова путівка, надана платнику податків, до якої включається і вартість оздоровлення іншого члена сім»ї або дітей після 18 років, оподатковується ПДФО за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5% від розміру отриманого доходу на оздоровлення таких членів сім»Ї.

            Вартість путівок на санаторно-курортне лікування або відпочинок, які надаються за рахунок коштів підприємств чи установ-роботодавців платникам податку-працівникам та їх неповнолітнім дітям, включається до загального місячного (річного)оподатковуваного доходу таких платників як додаткове благо та оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на загальних підставах.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг