Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Отримання реєстраційного номера облікової картки платника – найбільш затребувана послуга в ЦОП


            За чотири місяці поточного року 887 громадян Кременецького району отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків.

            Кременецька ОДПІ звертає увагу громадян, для того, щоб уперше отримати реєстраційний номер громадянин особисто (через представника, який має нотаріально засвідчене доручення)подає до органу фіскальної служби облікову картку фізичної особи-платника податків за формою №1 ДР, яка є водночас заявою для реєстрації. Також необхідно пред»явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити, а саме: прізвище, ім.»я, по-батькові, дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство.

            Якщо необхідно внести зміни, наприклад у разі зміни прізвища, імені або адреси, то реєстраційний номер залишається незмінним, - змінюються лише нові дані на бланку. У такому випадку громадянину необхідно звернутися до податкової інспекції з оригіналом паспорта (зі зміненим прізвищем, іменем, або ж адресою) та заповнити форму 5 ДР (внесення змін персональних даних).

            Для отримання номера облікової картки неповнолітнім заповнити заяву може один із батьків при наявності свідоцтва про народження дитини та власного паспорта, що посвідчує його особу.

            Довідку (вперше,  на дитину, або зі змінами) можна безкоштовно отримати у фіскальній службі упродовж 5-ти робочих днів.

            У випадку втрати реєстраційного номера облікової картки платника податків, громадянин може повторно отримати його дублікат одразу ж при пред»явлені паспорта.

            Громадяни можуть звертатися за отриманням документа, що засвідчує, реєстрацію у Держреєстрі до центру обслуговування платників Кременецької ОДПІ щоденно з 9.00 год до 18.00 год, у п»ятницю – з 9.00 год до 16.45 год.

            Центр обслуговування платників знаходиться за адресою: м.Кременець, вул.У.Самчука,6, тел.2-37-91.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг