Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Термін формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій закінчується 1 липня


            Кременецька ОДПІ звертає увагу, що згідно змін, внесених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року №195 до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року №440»Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» 01.07.2017р. закінчується термін формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

            З метою включення до нового Реєстру неприбуткові організації зобов»язані привести свої установчі документи у відповідність із вимогами, встановленими п.133.4 статті 133 ПКУ та надати копії таких документів контролюючому органу, на обліку в якому вони знаходяться.

            Відповідно ті неприбуткові організації, що не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня 2017 року, а релігійні організації після 1 січня 2018 року.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг