Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Придбали в кілограмах, а продали в штуках:тонкощі податкової накладної


            Згідно із п.201.2 ст.201 ПКУ форма та порядок заповнення податкової накладної затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

            Відповідно до п.16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307, зокрема, вносяться:

-         до графи 2 номенклатура товарів/послуг постачальника(продавця);

-         до графи 4 та 5- одиниця виміру товарів/послуг.

Графи 4 та 5 заповнюються відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку, чинного на дату складання податкової накладної та у графі 4 зазначається умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку(українське)у КСПОВО.

При складанні зведених податкових накладних, особливості заповнення яких викладені у п.11 Порядку №1307, у графі 4 вказується «грн.».

Якщо товар, послуга, що постачається, має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, то:

-         у графі 4 зазначається умовне позначення одиниці вимірювання таких товарів/послуг,яке використовується для обліку та відображається у первинних документах;

-         у графі 5 – код відповідної одиниці вимірювання (обліку), зазначений у КСПОВО.

Якщо в графі 4 зазначено умовне позначення одиниці виміру, яка відсутня в КСПОВО то у графі 5 не заповнюється, до графи 7-ціна постачання одиниці товару, послуги без урахування податку на додану вартість.

Враховуючи те, що постачання товару, ціну якого при придбані було встановлено, наприклад за вагову одиницю (кілограм, тонну, тощо)такого товару, то одиниця виміру, вказана у графі 4 податкової накладної, складеної на операцію з постачання товару, може відрізнятися від одиниці виміру, що вказана у податковій накладній, отриманій платником податку при придбанні такого товару.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг