Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Керівники фіскальної служби області та Тернопільської митниці ДФС нагородили учасників III Міжнародних змагань кінологічних команд.


            Нещодавно, на базі Тернопільського національного економічного університету завершились III Міжнародні змагання кінологічних команд Україна-2017 з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв, тютюнових виробів, які проводить ДФСУ.

            Впродовж двох днів «майстерність»своїх чотирилапих підопічних демонстрували кінологи митних служб Азербайджанської Республіки, Республіки Болгарія, Грузії, Республіки Молдова, Республіки Польща, Словацької Республіки, Турецької Республіки, правоохоронних органів та організацій України, зокрема Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби авіаційної безпеки Державного підприємства міжнародного аеропорту «Бориспіль», ДФС України.

 Кінологічні команди змагалися у пошуку та виявленні тютюнових виробів, зброї та набоїв, наркотичних засобів серед речей та схованих у транспортних засобах і приміщеннях, демонстрували свої вміння і навики у виконанні завдань вихователів та слухняності.

            За результатами змагань перші призові місця, відповідно до категорій, посіли команди ДФСУ, Служба авіаційної безпеки Державного підприємства «Міжнародний аеропорт»Бориспіль» та команда Республіки Болгарія. Другі та треті місця здобули:

2 місце (пошук тютюнових виробів)- команда Республіки Молдова;

2 місце (пошук зброї та набоїв)-команда Державної прикордонної служби України;

2 місце (пошук наркотичних засобів) – команда ДФС України;

3 місце (пошук тютюнових виробів) – команда Республіки Польша;

3 місце (пошук наркотичних засобів)- команда ДФС України;

3 місце (пошук зброї та набоїв) – команда ДФС України.

            Переможців урочисто нагородили та привітали в.о.начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Марія Мельник та начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, які зокрема відзначили велику практичну користь подібних змагань.

            «Змагання такого рівня – надзвичайно важлива подія для розвитку кінологічного напрямку ДФС. Впевнена, що кінологічні команди, пройшовши всі етапи змагань, здобули новий досвід професійної підготовки і показали майстерність, навики застосування службових собак в оперативному виявлені та припиненні контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин, зброї, набоїв, тютюнових виробів, а також інших товарів, що незаконно переміщуються через митний кордон» - зауважила Оксана Антонович.

            Підводячи підсумки змагань, Марія Мельник відзначила позитивні результати багатомісячних наполегливих тренувань кожного із учасників та відмінну роботу кінологів.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг