Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Аграріям дозволено збільшити реєстраційний ліміт для податкових накладних


            Таку можливість отримали сільгоспвиробники з 15 квітня поточного року у зв»язку із набранням чинності Закону України від 23.03.17р. №1988 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника».

            Зокрема, законодавчий документ надав можливість сільськогосподарським товаровиробникам збільшити реєстраційну суму для податкових накладних/розрахунків коригування, визначену п.200 прим.1.3 ПКУ, на суму коштів, що перераховувалися з 1 по 30 січня 2017 року на спецрахунки агропідприємств, які до 1 січня 2017 року застосовували спец режим оподаткування згідно зі ст..209 ПКУ. Причому така сума не повинна перевищувати суму, що мала спрямовуватися на спец рахунок суб»єкта спец режиму, згідно з податковою звітністю за грудень 2016 року, за винятком уточнюючих розрахунків.

            Звертаємо увагу, таке збільшення має здійснюватись одноразово за заявою платника  податку, поданою в довільній формі до органів ДФС, разом із копіями платіжних доручень платника, завірених у встановленому порядку банком, які підтверджують таке перерахування.

            Окрім того, у межах суми цього збільшення платник має право подати до контролюючого органу заяву, відповідно до якої такі кошти підлягають перерахуванню з рахунка в системі електронного адміністрування ПДВ такого платника податку на його поточний рахунок згідно з п.200 прим 1.6 ПКУ.

            Додамо, зазначена норма прописана в п.60 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг