Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Відшкодування орендарем земельного податку та податку на нерухомість: як бути з ПДВ


            Істотною умовою договору оренди є, зокрема, орендна плата-фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцеві незалежно від результатів своєї господарської діяльності.

            Розмір орендної плати може бути змінений за погодженням сторін. Складовою господарської діяльності з нерухомим майном є придбання власником такого майна певних послуг з його утримання, сплата податків, у т.ч.земельного та податку на нерухоме майно.

            Тобто у вартості орендної плати за нерухоме майно орендар має відшкодовувати (компенсувати)всі елементи витрат, пов»язаних із послугами з надання майна в оренду.

            Тому якщо орендодавцем є не бюджетна установа, кошти, що їх отримують від орендаря як відшкодування (компенсацію)будь-яких витрат, передбачених договором оренди, включають до бази оподаткування.

            Такі кошти оподатковують ПДВ у загальному порядку, оскільки вони є складовою операцій із постачання послуг під час надання в оренду нерухомого майна.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг