Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині послугами ЦОПів скористалися 166,6 тис.громадян


У січні-квітні цього року ЦОПів і їх відділень відвідали 166,6 тис.платників податків, яким надано майже 33 тисячі адміністративних послуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яка була надана понад 15,1 тис.грн. фізичним особам або 45,8%. Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 4320(13%), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 3638 (11%), реєстрації платників єдиного податку – 2930 (8,8%), реєстрації книг обліку розрахункових операцій -2310(7%).

За безкоштовними посиленими сертифікатами відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян з початку року до працівників сектору реєстрації користувачів управління (центру)сертифікації ключів ІДД ДФС України звернулися 4385 платників податків.

У залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор-онлайн». У вівторок та червер проводяться сеанси зв»язку з платниками податків з надання консультацій. Такою послугою у січні-квітні скористалися 55 платників податків.   
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг