Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Запитували-відповідаємо. Які податкові пільги встановлено для учасників бойових дій та членів їх сімей, фізичних осіб, які мешкають на території проведення АТО, або виїхали з даної території?


            Постановою КМУ від 24.02.2016 №112 затверджено перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

            Зазначену Постанову прийнято відповідно до абзацу другого пп.»а» пп.170.7.8 ст.170 Податкового кодексу України з внесеними змінами та доповненнями та оприлюднено на Урядовому порталі.

            Згідно з нормами пп.170.7.8 п.170.7 ст.170 Кодексу не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога у будь-якій сумі (вартості), що:

-         надається благодійниками на користь учасників бойових дій або членів їх сімей (ці особи визначені абзацом другим пп.»а» пп.165.1.54 п.165.1 ст.165 Кодексу);

-         отримується благодійниками-фізичними особами-волонтерами (такі особи визначені пп.»б» пп.165.1.54 п.165.1 ст.165 Кодексу) для надання такої допомоги на користь осіб учасників бойових дій або членів їх сімей;

Така допомога не оподатковується у разі її надання (отримання)для закупівлі або у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту(касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення чи інших товарів (робіт, послуг)за переліком, що визначається зазначеною Постановою №112.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг