Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Перейменували вулицю – звітуємо за новою адресою


            Згідно з п.49.1 ст.49 ПКУ податкова декларація про майновий стан і доходи подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

            Пунктом 45.1 ст.45 ПКУ податковою адресою платника податків фізичної особи визначається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків-фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

            Податкова декларація повинна містити обов»язкові реквізити, зокрема про місце проживання платника податків під час прийняття податкової декларації уповноваженою посадовою особою контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов»язана перевірити наявність та достовірність заповнених всіх обов»язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 ст.48 ПКУ.

            Враховуючи викладене, платник податків повинен зазначити в податковій декларації актуальні дані про адресу місця проживання, за якою здійснюється листування з платником. Крім того, за такою адресою контролюючим органом може бути надіслане (вручене)податкове повідомлення-рішення.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг