Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Ігор Комендат:Вагомим чинником покращення інвестиційного клімату Тернопільщини є і внутрішні інвестиції від малого і середнього бізнесу


            Впродовж двох днів проходив Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина-Invest-2017.

            У роботі форуму взяли участь представники 27 європейських країн. Серед них понад три десятки дипломатів, в т.ч. яких вісім Надзвичайних та Повноважних Послів, Генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні. До заходу долучились й начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат та начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

            Основною складовою форуму стали дискусії стосовно реалізації інвестиційного та експортного потенціалів, зокрема агропромислового комплексу області, розвитку туризму тощо.

            За словами Ігоря Комендата, минуло річ загальний обсяг іноземних інвестицій склав 48,5 млн. дол. США. До п»ятірки основних країн-інвесторів, на які припадає 72% загального обсягу прямих інвесторів, входять Федеративна Республіка Німеччина – 12,8 млн. дол. США; Чеська Республіка – 7,4 млн.дол.США; Бельгія – 5,9 млн.дол.США; Республіка Кіпр – 3,8 млн.дол. США; Естонська Республіка – 4,9 млн.дол.США.

            У Тернопільській області згідно з інформаційними базами даних ДФС здійснює діяльність 136 суб»єктів підприємницької діяльності з іноземними інвестиціями, на яких працює орієнтовно 6 тисяч працівників.

            Крім цього, вагомим чинником покращення інвестиційного клімату Тернопільщини є і внутрішні інвестиції від малого та середнього бізнесу.

            Офіційні та іноземні делегації та гості форуму працювали за окремими програмами та мали можливість ознайомитися з туристично-рекреаційним потенціалом, архітектурним комплексом Тернопільщини, успішними промисловими і агропромисловими підприємствами області для того, аби узгодити перспективи інвестиційного та торгівельного співробітництва.

            Під час форуму представлено найбільш успішні інвестпроекти, які вже реалізовуються в області, а також підписано три Меморандуми про співпрацю з Іспансько-Українською Торговою Палатою; Українсько-Сербською Діловою Палатою; Китайською торговою Асоціацією у торговельно-економічній, науково-технічній і культурній сферах.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг