Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Із завершенням навчального року привітали вихованців Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру


            Сьогодні із самого ранку у кожному куточку Тернопільщини панував святковий настрій. Школярі у вишиванках та із букетами квітів спішили на подвір»я рідної школи, аби перед канікулами почути шкільний звоник. Проте для випускників він справді прощальний, передвісник нового і невідомого.

            На святкову лінійку з нагоди завершення навчального року до своїх підшефних завітав заступник ГУ ДФС у Тернопільській області П.Якимчук.

            «Насамперед хочу звернутись до чотирьох прекрасних випускників, які стають на порозі нового життя та побажати впевненості в собі, нових звершень та досягнень. Ніколи не забувайте рідної школи та вчителів, які виплекали та виростили вас, поділились найдорожчим – знаннями. Божої милості і допомоги Вам у будуванні власного дорослого, самостійного життя»- звернувся П.Якимчук.

            Свято Останнього дзвоника вихованці центру поєднали ще з двома не менш важливими – Днем матері та випускним, тому кількість підготовлених сценічних і танцювальних номерів, пісень мовою жестів, важко було й перелічити. У вишиванках, з гарним настроєм та завжди відкритим до добра серцем вони не залишили байдужими жодного із присутніх гостей.

            Директор навчально-реабілітаційного центру Марія Кацан подякувала представникам ДФС Тернопільщини за багаторічну опіку та допомогу, щедрі і вкрай необхідні для закладу та дітей подарунки.

            В свою чергу працівники фіскальної служби переконані, що кожна така нова зустріч із вихованцями школи-інтернату- це нагода побачити щасливі оченята, сповнені надії і радості на краще.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг