Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

ДФС Тернопільщини: стан розгляду письмових звернень


            Протягом січня-квітня цього року до органів ДФС у Тернопільській області надійшло 61 письмове звернення. Серед листів – 58 заяв та 3 скарги, колективних звернень не надходило.

            Із загальної кількості отриманих письмових звернень найбільше (а це 26)надійшло Тернопільській ОДПІ, ГУ ДФС в області – 21 звернення, решта Кременецька і Бучацька ОДПІ (відповідно 9 і 5 звернень).

            Серед авторів письмових звернень є четверо пенсіонерів, підприємець, працівник бюджетної сфери, дві фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а по 53 громадянах соціальний стан авторів звернень не визначено.

            За тематикою 22 звернення (36%)стосувалися інформування про ухилення від сплати податків, адміністрування загальнодержавних податків – 13 звернень(21,3%), реєстрації та обліку платників – 6 звернень (9,8%), адміністрування місцевих податків – 4 звернення (8,6%).

            Із усіх отриманих письмових звернень розглянуто у встановлений законом термін 56 звернень, ще 5 звернень перебувають на виконанні, термін розгляду по яких не настав. За результатами розгляду 26 звернень вирішено позитивно, надано роз»яснення по 7 зверненнях, 5 перенаправлено за належністю, 14 звернень не підлягали розгляду, ще два звернення повернуто авторам, а ще по двох надіслано відмову.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг