Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платник єдиного податку при зміні відомостей має подати заяву


            Кременецька ОДПІ нагадує, що для внесення змін до реєстру платників єдиного податку при зміні відомостей (місця здійснення діяльності, податкової адреси та інше) платник повинен подати заяву про зміни у встановлені ПКУ строки.

            За бажанням такого платника контролюючий орган видає витяг з реєстру платника єдиного податку.

            Платнику єдиного податку слід знати, що у разі зміни відомостей(прізвище, ім.»я, по –батькові фізичної особи-підприємця, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта, податкової адреси, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності та ставок єдиного податку) зміни до реєстру платників єдиного податку вносяться в день подання платником відповідної заяви.

            Відтак, у разі зміни прізвища, імені, по-батькові фізичної особи-підприємця або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку) заява подається протягом місяця з дня виникнення таких змін.

            У разі зміни податкової адреси суб»єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності, заява подається платником єдиного податку I і  II груп не пізніше 20 числа місяця наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

            У разі зміни податкової адреси суб»єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платником єдиного податку III групи разом з податковою декларацією за податковий (звітний період), у якому відбулися такі зміни.

            Строки подання заяви на зміну ставки та групи платників єдиного податку визначені в п.293.8 Податкового кодексу України.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг