Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Питання про податки – допоможе ЗІР


            Кременецька ОДПІ інформує платників, що для отримання фахової консультації з питань оподаткування можна скористатися електронним  сервісом»Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс».

            У розділах ЗІР:»Запитання- відповідді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та «Письмові консультації» інформація систематизована з таких тем:

-         Оподаткування;

-         Митна справа;

-         Єдиний соціальний внесок;

-         Електронний цифровий підпис.

Нагадуємо скористатися сервісом ЗІР можна на офіційному веб-порталі ДФС України (sfs.gov.uf). Робота сервісу «ЗІР» направлена на забезпечення  суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією, шляхом широкого використання інформаційних технологій. Інформаційне наповнення ЗІР здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру та з метою мінімізації витрат часу представниками бізнесу на спілкування з державою.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг