Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Зміни до Положення про реєстрацію платників ПДВ


Наказом Мінфіну України №368 від 17.03.17»Про затвердження Змін до Положення про реєстраціюплатників ПДВ, який вніс зміни до наказу Мінфіну від 14.11.14р. №1130.   

            Зміни, передбачені Наказом №368, привели у відповідність норми положення про реєстрацію платників ПДВ та пп.4 п.2 розділу XIX ПКУ, згідно з яким з 01.01.2017р. втратила чинність ст..209 ПКУ, що визначила спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства.

            Зокрема Наказом №368 встановлено, що сільськогосподарські підприємства, які станом на 1 січня 2017 року зареєстровані як суб»єкти спеціального режиму оподаткування ПДВ, вважаються платниками цього податку на загальних підставах, починаючи з 1 січня 2017 року, і стосовно таких сільськогосподарських підприємств:

-         З 1 січня 2017 року втрачають чинність витяги з реєстру ПДВ, що були видані контролюючими органами до 1 січня 2017 року;

-         -контролюючі органи, в яких такі сільськогосподарські підприємства перебувають на обліку, приймають рішення та вносять до реєстру платників ПДВ записи про зняття підприємств з реєстрації як суб»єктів спеціального режиму оподаткування з одночасною реєстрацією платниками податку на загальних підставах.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг