Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Як визначити код виду послуги, який відсутній у Державному класифікаторі продукції та послуг


Відповідно до пп.»і» п.201.1 ст.201ПКУ від 02.12.2010р. №2755 із змінами і доповненнями при складанні податкової накладної з 1 січня 2017 року запроваджено заповнення коду товару згідно з Державним класифікатором продукції та послуг(далі - ДКПП).

            Ведення ДКПП здійснює Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» Держспоживстандарту України. При визначені коду послуги потрібно користуватись Класифікатором ДК 016:2010.

            З питання правильності визначення кодів згідно з ДКПП ДФС України пропонує звертатись до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

            Крім того, для визначення коду послуги можна користуватись Методологічними основами та поясненнями до позицій Класифікації видів економічної діяльності КВЕД – 2010, затверджені наказом Держкомстату від 23.12.11р. №396, зокрема розділ 3.3, який описує правила класифікації специфічних видів діяльності у т.ч.-«Види діяльності, що виконуються за винигороду або на основі контракту, залучення зовнішніх ресурсів».
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг