Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Кращим воротарем у турнірі «Кубок преси-2017» став Тарас Таращук з команди ГУ ДФС області


            Традиційно напередодні професійного свята – Дня журналіста в Тернополі на майданчику із штучного покриття міського стадіону відбувся IX-ий турнір з міні-футболу «Кубок преси-2017» пам»яті відомого Тернопільського журналіста Володимира Кузика.

            І хоч два роки поспіль команда ГУ ДФС у Тернопільській області виборола перемогу і перехідний кубок залишався у працівників фіскального відомства, цього року фортуна відвернулася від гравців і вони у фінальному поєдинку з командою «Кореспондент 1» зазнали поразки, посівши друге місце у турнірі.

            Загалом у змаганнях брали участь шість колективів. За результатами вибіркових змагань путівки до півфіналу вибороли колективи фіскальної служби та «Кореспондент 1»(з групи «А»)і Служби автомобільних доріг у Тернопільській області та «Кореспондент 2» (з групи «В»). У першому півфіналі команда ГУ ДФС перемогла ветеранська команда журналістів (Кореспондент 2), а в другому – молодий колектив журналістів («Кореспондент 1»)був сильнішим за дорожників. У матчі за третє місце «Кореспондент 2» лише в серії пенальті переміг дорожників.

            Переможці та призери змагань отримали кубки від організаторів, а Федерація футболу у Тернопільській області презентувала кожній команді по футбольному м»ячу.

            Крім того, кращі гравці турніру отримали індивідуальні призи. Приємно, що у номінації кращий воротар нагороду отримав Тарас Таращук з команди ГУ ДФС у Тернопільській області.

            До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

                                              
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг