Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми


            Вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством).

            Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для вірного розрахунку вартісного показника у графі 10 податкової накладної та рядків I-IX розділу А податкової накладної.

            Згідно із п.201.2 ст.201 ПКУ від 02.12.2010р. №2755 із змінами і доповненнями форма та порядок заповнення податкової      накладної затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

            Відповідно до п.4 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженої наказом Мінфіну від 31.12.2015р. №1307, усі графи ПН, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

            Водночас п.16 Порядку №1307 передбачено, що графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством, тобто графа 7 податкової накладної повинна містити цифрове значення, що  має не більше двох знаків після коми. В окремих випадках, коли ціни (тарифи)затверджено відповідними рішеннями уряду, у графі 7 податкової накладної може зазначатися числове значення з більшою кількістю знаків після коми. При цьому Порядком №1307 не визначено обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 податкової накладної, а також правила округлення як вартісних так і кількісних показників, отриманих внаслідок розрахунку.

            Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для вірного розрахунку вартісного показника у графі 10 податкової накладної та рядків I-IX розділу А податкової накладної.

            Розрахунок вартісного показника, у якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 податкової накладної отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається вірним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до двох  знаків після коми округлення не призводить до збільшення такого знаку на  «1»(одиницю).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг