Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники Кременеччини за п”ять місяців 2017 року наповнили місцеві бюджети на 47,1 млн.грн.


 

            З початку року платники податків Кременеччини наповнили місцеві бюджети на 47,1 млн.грн. За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, -«У порівнянні з січнем-травнем 2016 року досягнуто 53% зростання сплати до бюджетів місцевого рівня».

            Визначальним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, його питома вага у надходженнях місцевих бюджетів –64%. З початку року платники Кременеччини сплатили 30,1 млн.грн. цього податку, минулорічні показники надходжень перевищено на 75%. Додатково від очікуваного показника поступило 5,9 млн.грн. податку. У травні місцеві бюджети поповнилися податком на доходи фізичних осіб на 6,5 млн.гривень.

            Також протягом  січня-травня 2017 року платники Кременеччини перерахували до місцевих бюджетів 7,5 млн.грн. єдиного податку;  4,2 млн.грн. земельного податку;  3,0 млн.грн. акцизного податку з реалізації суб»єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, 0,5 млн.грн. податку на прибуток.

            «Додаткове надходження податків до місцевих бюджетів забезпечено завдяки активній позиції податкової інспекції, керівників виконавчої влади та керівників громад у напрямку детінізації ринку праці та обов”язкової реєстрації підприємництва усіма, хто фактично здійснює бізнес-діяльність.

            Щоб громади мали кошти, жоден з підприємців не повинен ігнорувати законодавчі вимоги щодо оплати праці своїх найманих працівників, здійснювати підприємницьку діяльність обов”язково з офіційною державною реєстрацією та своєчасно сплачувати всі передбачені законом податки. Саме бізнес, представникам якого місцева влада повинна створити рівні конкурентні умови, є основним платником до місцевого бюджету,»- зазначив начальник Кременецької ОДПІ Ярослав Міщук.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг