Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Що треба знати про податкову знижку


            Кременецька ОДПІ інформує, що громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки і повернути частину податку на доходи фізичних осіб(далі ПДФО), сплаченого із заробітної плати. Це передбачено нормами Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755 із змінами і доповненнями,  платники ПДФО мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

            Для отримання податкової знижки платнику податку необхідно замовити і подати до органу фіскальної служби за своєю податковою адресою (місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник податку у контролюючому органі) податкову Декларацію про майновий стан і доходи по 31 грудня 2017 року.

            Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту-фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомляє про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті.

            Якщо платник податку до кінця податкового року не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного 2016 податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

            Увага! Розрахунок суми податку, на яку зменшується податкове зобов»язання з ПДФО у зв»язку з використанням права на податкову знижку, відображається платником податку у розділі V Деклароації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 року №821.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг