Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Придбані товари/послуги для модернізації, добудови відображаються в Додатку 5


            Відповідно до Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016р. №21 дані, наведені у податковій звітності, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника.

            Порядком №21 передбачено, що до розділу II «Податковий кредит»включаються обсяги придбання з ПДВ(рядки 10.1 та 10.2) або без ПДВ (р.10.3)товарів/послуг, необоротних активів на митній території України, ввезених на митну територію України товарів, необоротних активів (р.11.1 та 11.2), отриманих на митній території України від нерезидента послуг (рядок 13). У складі декларації подаються передбачені додатки (при заповненні даних у відповідних рядках декларації).

            При заповненні рядків 10.1 або 10.2 декларації обов»язковим є подання «Розшифровки податкових зобов»язань та податкового кредиту» в розрізі контрагентів (Д5), що заповнюється в розрізі контрагентів.

            Згідно з формою Додатку 5 до податкової декларації з ПДВ у розділі II «Податковий кредит» таблиці 2 зазначаються операції з придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7%.

            При цьому , у рядку «Усого за звітний період» у т.ч.відображаються операції з придбання необоротних активів.

            Таким чином, обсяги придбання  товарів/послуг, пов»язані із ремонтом та поліпшенням необоротних активів, підлягають відображенню у відповідних рядках р.IIдекларації з ПДВ.

            При цьому такі суми витрат відображаються і у рядку «придбання необоротних активів»розділ II Додатка 5.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг